Nutrikaše probiotic proteinová s čokoládou 3 x 60 g
search
  • Nutrikaše probiotic proteinová s čokoládou 3 x 60 g

Nutrikaše probiotic proteinová s čokoládou 3 x 60 g

2,49 €
S DPH

Instantná zmes na prípravu ryžovej kaše s obsahom živočíšnej bielkoviny (kolagénu), rastlinnej (sójovej) bielkoviny, vlákniny, vitamínov, minerálov a živých kultúr. Balené po jednotlivých porciách. Sladené fruktózou. Bez obsahu gluténu a laktózy.

Nutrikaša Probiotic je moderný výrobok určený pre špeciálnu výživu a pre široké spektrum zákazníkov so zvýšenými a špecifickými nárokmi na stravovanie. Je určená aj pre tých, ktorí uprednostňujú racionálnu výživu. Nutrikaša je ideálna pre bezlepkovú a laktózovú diétu, diabetikov a rekonvalescentov. Má rýchlu a jednoduchú prípravu.

EAN: 8595054906979
Množstvo
Skladom

Význam obsiahnutých vitamínov a minerálov - Biotín, mangán, niacín, vitamín C, B12, B6, B2 a železo prispievajú k normálnemu energetickému metabolizmu. Kombinácia vitamínov B12, B6, C, zinku a železa tiež podporuje bežnú funkciu imunitného systému. Vitamíny B2, B6, B12 prispejú k normálnej činnosti nervovej sústavy. Mangán, vitamíny C a E prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Nutrikaša Probiotic je vhodnou súčasťou racionálnej stravy pri:

  • výživovom obmedzení pri neznášanlivosti lepku
  • výživovom obmedzení u intolerancie na laktózu
  • doplnení vlákniny do organizmu
  • doplnení vitamínov, minerálov a probiotických kultúr.

Príprava

Nutrikaša vyniká rýchlosťou a jednoduchosťou prípravy. Hotová do 3 minút! Zmes z vrecka stačí vysypať do misky, zaliať horúcou vodou a dobre zamiešať. Neodporúčame používať vodu vrelú, pri vyšších teplotách sa časť baktérií znehodnotí a ich efektivita výrazne zníži.

Dávkovanie

2-3 porcie denne pripravené podľa návodu.

Zloženie: extrudovaná ryžová múka 29,5%, glukózový sirup, fruktóza, modifikovaný kukuričný škrob, bravčový hydrolyzovaný kolagén 7,6%, vláknina inulín 6,2%, slnečnicový olej, čokoláda 5% (kakaová hmota, cukor, dextróza, emulgátor, slnečnicový lecitín), sojový bielkovinový izolát 4,8%, kakaový prášok so zníženým obsahom tuku 4,1%, kazeinát sodný, prírodná aróma, stabilizátor E340, jedlá soľ, vitamínový a minerálny komplex, probiotická kultúra Bacillus coogulans (5 mld/porcia), protihrudkujúca látka E551, emulgátor E471, farbivo karotén.

Výživové hodnoty v jednej porcii

Energetická hodnota 1661kJ/394kcal, tuky 8,3 g, nasýtené masť. kyseliny 1,8g, sacharidy 62g, cukry 16 g, vláknina 7,8 g, bielkoviny 14 g, soľ 0,87g.

Jedno balenie 180 g obsahuje 3 porcie.

Informácie o produkte

Výrobca:

Mogador s.r.o.

2918

Tabuľka dát

Hmotnosť
3x60g
Značky
Zdravá výživa